Stichting Waternet wil de terreinleidingen op RWZI Amsterdam West renoveren. Het project bestaat uit het vervangen van een zestal PE wikkelbuisleidingen voor GVK Ø 1.200 mm. De werkzaamheden moeten uitgevoerd worden op een smalle zuivering en binnen een beperkte werkstrook van 10 meter. De buizen moeten gefaseerd worden verwijderd. De ruimte tussen de leidingen bedraagt slechts 30 cm en de leidingen zijn constant in bedrijf (op de te vervangen leiding na).
Daarnaast moet er rekening gehouden worden met een bovengrondse luchtleiding, waarvoor een tijdelijke ophangconstructie wordt gerealiseerd. Alle te vervangen leidingen lopen naar bufferbakken. De aftakkingen naar de bufferbakken gaan van BOB -1,50 m’ maaiveld naar -5.00 m’ maaiveld. Op vijf van de zeven plaatsen lopen de aftakkingen onder lavafilters door. Ook deze leidingen zullen worden vervangen.
Daarnaast moet er veel sloop- en breekwerkzaamheden worden uitgevoerd van bestaande betonnen constructies en dienen er nieuwe constructies te worden vervaardigd. Ook zal de complete bovengrondse infrastructuur worden aangepast en vernieuwd.
Harm van Ganzenwinkel
Directeur | GW Leidingtechniek BV
Wil je meer weten over onze projecten en activiteiten?
Neem gerust contact met mij op!
Rob Hoogervorst
Directeur Business Development a.i. | GW Leidingtechniek BV
Wil je meer weten over onze projecten en activiteiten?
Neem gerust contact met mij op!
Bart van de Westerlo
Monteur | GW Leidingtechniek BV
Wil je meer weten over onze projecten en activiteiten?
Neem gerust contact met mij op!